top of page

Kaip sustabdyti ar išvengti

plaukų slinkimo?

Patarimai, padėsiantys išvengti ar sustabdyti plaukų slinkimą:

1.Stenkitės, kad jūsų mityba būtų pilnavertė

Kai mitybos racione ima trūkti baltymų, sudėtinių angliavandenių, gyvūninių ir augalinių riebalų, pirmiausia kenčia plaukai ir nagai. Norint puoselėti stiprius ir sveikus plaukus kasdieninėje mityboje neturėtų trūkti tokių mineralų kaip fosforo, cinko, vario, magnio, jodo. Taip pat svarbu gauti reikiamą kietį omega-3 riebalų rūgščių. Stenkitės, kad mitybos racione būtų pakankamas kiekis įvairių daržovių, vaisių, žuvies patiekalų. Neužmirškite gerti vandens.

2. Venkite streso

Nuolatinė įtampa kenkia ir sveikatai, ir grožiui. Stresas gali įvairiai paveikti galvos odos būklę. Įtempta galvos oda, padidėjęs jautrumas – tik keletas požymių. Tokiu atveju, galvos odos masažas netik padeda atsipalaiduoti, bet kartu puiki priemonė plaukų stiprinimui. Masažo metu aktyvinama paviršinė kraujotaka, plauko svogūnėliai geriau aprūpinami maisto medžiagomis ir išlaiko gyvybingumą.

3. Rinkitės tinkamą kosmetiką.

Jau ne paslaptis, kad cheminiai komponentai, kurių gausu daugumoje šampūnų, balzamų ir kt prieminių, neigiamai veikia natūralias odos funkcijas. Silpnėjantys ir slenkantys plaukai, tai tik vienas iš daugelio efekto siekiančios kosmetikos šalutinių poveikių. Tuo tarpu, natūralios augalinės kilmės medžiagos stimuliuoja odos paviršių ir gerina odos funkcijas.

4. Reguliariai atlikite galvos odos šveitimą

Galvos kaip ir viso kūno odos ląstelės keičiasi. Pastebimos pleiskanos gali būti pagausėjusio odos sluoksniavimosi pasekmė. Siekiant to išvengti patariama bent kartą per mėsesį, esant poreikiui ir dažniau, atlikti galvos odos pilingą. Taip padėsite odai pašalinti suragėjusias odos paviršiaus ląsteles ir apsaugosite plauko folikulus nuo riebalinių kamščių ir cheminių medžiagų likučių sankaupų.

bottom of page