Kokie požymiai perspėja apie sveikatos sutrikimus?

Plaukų struktūros pakeisti negalima, ji yra paveldima, tačiau plaukų kokybė priklauso ir nuo mūsų pačių požiūrio į juos. Plaukai reaguoja į stresą, ligas ir sutrikimas, todėl jie perspėja, kada pats laikas susirūpinti sveikata.

1. Žvyneliais pasidengusi oda.

Tai perspėjimas apie psoriazę. Psoriazė yra autoimuninė liga, kai odos ląstelės auga per greitai ir paveikia tik tam tikras odos zonas.

2. Sausi, lūžinėjantys plaukai ir jų galiukai.

Plaukus silpnina per dažnai naudojamos plaukų priemonės, džiovinimas fenu, plaukų dažymas, saulė. Taip pat labai nusilpę plaukai gali perspėti apie skydliaukės nepakankamumą.

3. Plaukų trapumas.

Plaukai gali trupėti dėl per dažno dažymo arba Kušingo sindromo. Šis sindromas pasireiškia dėl antinksčių sutrikimo, kuris skatina gaminti per didelį kortizolio kiekį.

4. Plikimas.

Vyrams bei moterims būna androgenetinė ir androgeninė alopecijos. Išsibalansavę hormonai sukelia plikimą.

5. Žilimas.

Dažniausiai žilimą lemia genetiniai veiksniai. Taip pat žilimą skatina laisvieji radikalai, kurie paveikia melanino pigmentą plaukuose. 

  • w-facebook

© 2017 Body & Care .Bet koks trečiųjų asmenų atliekamas Svetainės turinio, dizaino apdorojimas, kopijavimas, dekompiliavimas, šifravimas, perprogramavimas, perkėlimas, nukreipimas ir/ ar kitoks naudojimas be raštiško FD group UAB leidimo  yra intelektinės nuosavybės ir kitų teisių pažeidimas, baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now