Mitai ir faktai apie plaukus

1 mitas. Plaukų kirpimas plaukams leis augti greičiau.

2 mitas. Plaukų plovimas kiekvieną dieną kenkia plaukų struktūrai. Jei tik plaukus plausi jų tipui tinkamu šampūnų – gali tai daryti taip dažnai, kaip reikia. Tik netinkamas šampūnas gali išsausinti plaukus ir pažeisti jų struktūrai. Net ir naudojant jį ne kiekvieną dieną.

3 mitas. Turite nuolat keisti savo šampūną ir kondicionierių tam, kad gautumėte geresnį rezultatą. Nepaisant paplitusios nuomonės, plaukai negali priprasti prie kokių nors priemonių. Dažniausiai kalti yra ne šampūnas ir balzamas, o neteisingas jų naudojimas.

4 mitas. Dažnas plaukų plovimas skatina plaukų slinkimą. Tai visiškai nesusiję dalykai. Netinkamai parinkti galvos odos priežiūros produktai, plaukų džiovinimas, gali daryti įtaką plaukų slinkimui. 

1 tiesa. Galvos odos masažas stimuliuoja naujų plaukų augimą. Masažas stiprina plaukus, padidina kraujo cirkuliaciją galvos odoje.

2 tiesa. Plaukų slinkimui daro įtaką surišti plaukai. Jei mėgstate tokią šukuoseną, tvirtai supintą kasą ar šukuodami plaukus juos pastoviai įtempiate, su laiku plaukai susilpnės.

3 tiesa. Žilimą daugiausia lemia genetika ir amžius. Su metais organizmas pagamina mažiau melanino, atsakingo už natūralią mūsų plaukų spalvą, todėl vietoj dalies išslinkusių plaukų atauga nauji – jau žili plaukai, kuriuose melanino labai mažai.
4 tiesa. Gausus šukavimas gali sukelti trintį ir plaukus pažeisti. Šukuoti reikėtų švelniai ir atsargiai.

 

  • w-facebook

© 2017 Body & Care .Bet koks trečiųjų asmenų atliekamas Svetainės turinio, dizaino apdorojimas, kopijavimas, dekompiliavimas, šifravimas, perprogramavimas, perkėlimas, nukreipimas ir/ ar kitoks naudojimas be raštiško FD group UAB leidimo  yra intelektinės nuosavybės ir kitų teisių pažeidimas, baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now