top of page

Mitai ir faktai apie plaukus

1 mitas. Plaukų kirpimas plaukams leis augti greičiau.

2 mitas. Plaukų plovimas kiekvieną dieną kenkia plaukų struktūrai. Jei tik plaukus plausi jų tipui tinkamu šampūnų – gali tai daryti taip dažnai, kaip reikia. Tik netinkamas šampūnas gali išsausinti plaukus ir pažeisti jų struktūrai. Net ir naudojant jį ne kiekvieną dieną.

3 mitas. Turite nuolat keisti savo šampūną ir kondicionierių tam, kad gautumėte geresnį rezultatą. Nepaisant paplitusios nuomonės, plaukai negali priprasti prie kokių nors priemonių. Dažniausiai kalti yra ne šampūnas ir balzamas, o neteisingas jų naudojimas.

4 mitas. Dažnas plaukų plovimas skatina plaukų slinkimą. Tai visiškai nesusiję dalykai. Netinkamai parinkti galvos odos priežiūros produktai, plaukų džiovinimas, gali daryti įtaką plaukų slinkimui. 

1 tiesa. Galvos odos masažas stimuliuoja naujų plaukų augimą. Masažas stiprina plaukus, padidina kraujo cirkuliaciją galvos odoje.

2 tiesa. Plaukų slinkimui daro įtaką surišti plaukai. Jei mėgstate tokią šukuoseną, tvirtai supintą kasą ar šukuodami plaukus juos pastoviai įtempiate, su laiku plaukai susilpnės.

3 tiesa. Žilimą daugiausia lemia genetika ir amžius. Su metais organizmas pagamina mažiau melanino, atsakingo už natūralią mūsų plaukų spalvą, todėl vietoj dalies išslinkusių plaukų atauga nauji – jau žili plaukai, kuriuose melanino labai mažai.
4 tiesa. Gausus šukavimas gali sukelti trintį ir plaukus pažeisti. Šukuoti reikėtų švelniai ir atsargiai.

 

Mitai apie plaukus
bottom of page